Tedavi 1
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.8 IMDB Puanı 3 Görüntülenme

Tedavi 1

Tedavi 1 filminin konusunda Yakın gelecekte, gizemli bir virüs dünya nüfusunun büyük bir bölümünü etkisi altına almıştır. Bu ölümcül virüs, bulaştığı anda konakçıyı bir gün içinde öldürmektedir. Kalıcı bir tedavisi olmayan virüs, yalnızca 24 saatte bir sıfırlanan geçici bir serum ile kontrol altında tutulabilmektedir. Özel kuvvetler paralı askeri Noah, genç kızının da bu virüsle enfekte olduğunu öğrenir.

Bir gün, kalıcı tedavinin gizemli bir terör örgütü tarafından çok gizli bir laboratuvardan çalındığı haberi gelir. Noah, bu kritik tedaviyi geri almak ve kızının hayatını kurtarmak için işe alınır. Ancak, bu görev düşündüğünden çok daha tehlikelidir. Teröristler, tedaviyi korumak için on beş zırhlı araçla ve tepeden tırnağa saldırı tüfekleri, el bombaları ve roketatarlarla silahlanmış yüz eğitimli katille hazır beklemektedir.

Görevin zorlukları bununla da sınırlı kalmaz. Noah'ı kiralayan gizli hükümet örgütünün de tedavi ile ilgili gizli amaçları olduğu ortaya çıkar. Artık Noah, kızının hayatını kurtarabilecek tek şeyi korumak için zamana karşı yarışmak zorundadır. Bu tehlikeli görev, adrenalin yüklü bir eylem senfonisine dönüşür; araç katliamı, şiddetli silahlı çatışmalar, acımasız göğüs göğüse dövüşler ve çok sayıda patlama Noah'ın yolunu sarar.

Noah, kızının hayatını kurtarma kararlılığıyla düşmanlarının üstesinden gelmek ve gizli hükümet örgütünün gerçek niyetlerini açığa çıkarmak zorundadır. Bu destansı kovalamaca, insanlığın geleceği ve Noah'ın ailesinin kaderi için kritik bir dönüm noktasıdır. Tedavi 1 türkçe altyazılı full hd 1080p kalitede izleyebilirsiniz.

Tedavi 1 Filminin Detayları

Yönetmen:
Diğer Adları: The Cure
Yayın Tarihi: 15 Mayıs 2020
Senaryo: Ahmet Atalay, Leon Tomlinson, Christopher Ulaski
Yetişkin içerik Bu video +18 yaşından büyük ziyaretçilere gösterilebilir. Yetişkin olduğumu onaylıyorum

 • Yorumlar
 • Diğer Adları: The Cure
  Yayın Tarihi: 15 Mayıs 2020
  Senaryo: Ahmet Atalay, Leon Tomlinson, Christopher Ulaski

  Tedavi 1 Filminin Yorumları

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?